Mahmutlar Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Top, “Alanya’mıza Üniversite ve beldelere fakülte yapılıyor, hayırlı olsun ama niçin Mahmutlar’a Fakülte, Yüksek Okul veya Hastane yapılmıyor?” diye sordu.
Muhtar Ahmet Top, “Cikcilli beldesine temeli atılan Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesinin Alanya’mıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. Temeli atılan üniversitenin üç ayrı kampüsü inşa edilecek, bu üniversite ve kampüsler Cikcilli, Konaklı ve Alanya Bektaş Mevkiinde yer alacak. Niçin Mahmutlar’da bu yatırımlar yer almıyor, buna hiçbir anlam veremiyorum” dedi.
YÖNETİCİLER UYUYOR MU?
Mahmutlar Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Top, “Niçin Mahmutlar’a böyle bir yatırım düşünülmüyor. Mahmutlar’da bu yatırımlar için yer mi yok, yoksa becerikli yöneticilerimiz mi yok? CHP’li bir belediye başkanımız, CHP’li 5 Belediye meclis üyemiz, AKP’li 3 Belediye Meclis üyemiz, MHP’li 3 Belediye meclis üyemiz var. Bizi yöneten bu insanlardan hiçbir öneri ve istek yok, bizim yöneticilerimiz uyuyorlar mı? bu yöneticilerden cevap bekliyorum” dedi.
TOP, “MENFATİMİZ İÇİN BİRLİK OLUN”
Muhtar Ahmet Top siyasilere, Mahmutlar’ın gelişmesi ve menfaatleri için birlik çağrısı yaptı. Top, “Alanya Bektaş mevkiine Konaklı, Cikcilli, Oba ve Kestel beldelerine yapılan Hastaneler, Üniversiteler ve Fakültelerden sadece birisi niçin Mahmutlar’a yapılmıyor. Bu sorunun cevabını Başta Belediye Başkanı Ali Çelik ve 11 Belediye Meclis üyesinden bekliyorum ve Mahmutlar’ın gelişmesi ve menfaatleri için iktidar ve muhalefetin tek yumruk olmasını istiyorum. Yöneticilik koltukta laklağı dövmekle, ayda bir defa meclise gelmekle olmaz. Bu şahıslara oy verenler, ‘belde için bir şeyler yapsınlar’ diye oy verdiler” dedi.

Önceki İçerikCeza evi yolu perişan
Sonraki İçerikDepremzede’ye yardım edin