ALANYA ASAT Müdürlüğü sosyal medya sayfasına Kestel Mahallesi ile ilgili yorumlarda bulunan Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top’a, Kestel Mahalle Muhtarı Muhterem Şimşek’ten sert yanıt geldi.
Şimşek, “Her gün Mahmutlar’dan Gazete, Televizyon ve sosyal medyadan öğrendiğimiz kadarıyla olumsuz onlarca haberlerle karşılaşıyoruz. Mahmutlar Mahalle Muhtarı bu haberlere yanıt vermekten kaçınıyor, Topa girmiyor. Kestel’de bir vatandaşın yaptığı eleştiriyi alarak onun üzerinden eleştiri yapıyor. Muhtar Ahmet Top’a diyorum ki ‘sen kendi Mahallene bak! Mahmutlar bitti mi ki gözünü Kestel’e diktin” açıklamasında bulundu.
MUHTAR TOP’UN KESTEL İLE İLGİLİ İŞTE O PAYLAŞIMI
Kestel Mahallesi vatandaşı Veli Coşkun’un paylaşımını aktaran Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, “Kestel Mahallesinde de, bizim sokakta da tuvaletleri dışarıya akan yerler var. Muhtar’a da söyledik, Büyükşehir’e de söyledik ama hiç kimse tınlamıyor, ya da duymak istemiyor. Siyasetçiler işine geleni yapıyorlar. Menfaat dünyası her şey güzel olacaktı. Ama o sandık gelecek, Türel’i nasıl yolladıysak Böcek’te yolunu bulur”