Mahmutlar Post Gazetesi olarak yaklaşık bir yıldır defalarca haber yaptığımız Ahmet Yatmaz Caddesi nihayet asfaltlandı. ‘Patates tarlası mı?’ diye haber yaptığımız sokak ve caddelerin parke döşenmeyerek geçici bir şekilde asfalt yapıldığını gören vatandaşlar adeta alay edercesine şöyle konuştular.
“Bravo belediye çok çalışıyor, bakın imkansızı başardılar asfalt yapıyorlar. Oysa bizim gibi turizm beldelerinde ya sıcak asfalt ya da parke taşı döşenir. ‘Adamlar sahili bile bitirdik’ diye açılış yaptılar. Oysa bitirdik dedikleri 50 metrekare yerde bile bir sürü hata var. Diğer yerler ne zaman bitecek belli değil, sorumlu yok ilgilenen yok. Para dersen gani böyle yöneticileri bir daha bulamayız” dediler.
Vatandaşlar, “Mahmutlar ‘Çakır döneminde gördüğü hizmeti bir daha görmez’ diye endişeliyiz halk adamı diye bizler kandırıldık, halk için ne yapıldı? Hani nerede halk adamı, yöneticilerin yanına bile varılmıyor. Dün bizimle yaya gidenler bugün en lüks arabalarda bize hava basıyorlar. Artık halk adamı kandırmacasına inanmıyoruz. Belki de bizim bu söylediklerimize kakıla kakıla gülüyorlardır, nasıl da kandırdık bu safları diyorlardır ama ‘haydan gelen huya gider’ diye bir atasözü var bunu unutmasınlar” dediler.

Önceki İçerikOrta refüjden fırladı
Sonraki İçerikŞok intihar