Alanya Banana Otel de organize edilen yemekli toplantının amacı Alanya’da bulunan yerli ve yabancıların kaynaşması ve buradan elde edilecek gelirle engelli vatandaşlara akülü sandalye alınacağı öğrenildi.
7 Şubat 2012 Salı günü (bugün) akşam saat 20.00’de Alanya’da bulunan Banana Düğün salonunda yapılacak kaynaşma yemeğinin organizasyonunu Mahmutlar Kültür Merkezi üstlendi. Engelli sanatçı Umut Özbek’in sahne alacağı geceye Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü destek veriyor. “Benim Polisim” projesi çerçevesinde düzenlenen yardımlaşma gecesine yaklaşık 400 yardımsever ailenin rezervasyon yaptırdığı bildirildi.
Mahmutlar Kültür Merkezi sorumlu müdürü Mesut Güreş, Mahmutlar Post Gazetesi’ne yaptığı açıklamada Antalya ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün desteklediği yardımlaşma ve kaynaşma gecesinde ana tema olarak, “Benim Polisim” belirlendi. Bu çerçeve de Alanya da bulunan yerli ve yabancıların tanışma ve kaynaşması planlandı. Bu gecede elde edilen gelirle engelli vatandaşlara daha fazla akülü sandalye alınmasına karar verdik. Bir bakıma bu gece yardımlaşma gecesi olacak. Bu gecede engelli sanatçı Umut Özbek de sahne alacak. Geceye katkı sağlayacak 400 kişinin yardımı için bir araya gelecek olması ve yerli ve yerleşik Avrupalıların bu nedenle bir araya gelmesi geceye ayrı bir anlam katıyor. Bu doğrultuda ve amaçla katkı yapmak isteyen herkesi gecemize bekliyoruz” dedi.

Önceki İçerikBelediye ilgilenmiyor
Sonraki İçerikSahayı unutun