Alanya Emlakçılar Derneği Başkan Yardımcısı Ali Özsoy, Elektrik faturaları otomatik ödemede olan tüketicileri uyardı. Özsoy, “Benim başıma gelmez demeyin çünkü benim başıma geldi” dedi.
Alanya Emlakçılar Derneği Başkan yardımcısı Ali Özsoy, Elektrik tüketicilerini otomatik ödeme için uyarıda bulundu. Özsoy, “ Faturam 41.3 TL iken otomatik ödememde 2.898.30 TL ödendiğini gördüm nerdeyse 70 katı. Adamlar dediğini yapıyor. Benim başıma gelmez demeyin çünkü benim başıma geldi” dedi.
“HESABINIZI MUTLAKA KONTROL EDİN”
Alanya Emlakçılar Derneği Başkan yardımcısı Ali Özsoy sosyal medyadan paylaşımcılarına yaptığı açıklamada, “CK Enerji bana adam akıllı koymuş” dedi. Özsoy, “Şahsıma ait merdiven otomatiği abonesinin Faturasını göremeyince direkt internet bankacılığı üzerinden ödemek istedim. Ama çok yüksek sürpriz bir meblağ ile karşılaşınca gidip elektrik saatini kontrol edince saatin üzerindeki tüketimle ödemem gereken arasında neredeyse 70 katı bir fark olduğunu gördüm. Yaptığım hesaplamalar üzerine bir tarafta olması gereken: 41.3TL. Diğer tarafta adamların koydukları: 2.898,30TL.Sayın Mehmet Cengiz’in de dediği gibi CK Enerji bana adam akıllı koymuş….Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verdik. Bir hafta içinde sizi ararlar dediler. Bakalım arayıp düzeltecekler mi ?”açıklaması yaptı.