Mahmutların bilindik ve yerli ailelerinden genç iş adamları Metehan Sandal ve Eyüp Sandal, tarafından Dünyaca ünlü RE/MAX emlak ofisi açıldı.
Mahmutlar’lı genç girişimciler, Emlak sektörünün ferrarisi olarak bilinen Pazar kuruluşu IPSOS’un yaptığı araştırmalara göre RE/MAX, ilk akla gelen,en çok tercih edilen ve dünyada 115 ülkede 8000’in üzerinde ofisi olan RE/MAX’ı Mahmutlarımıza kazandırdılar.

SANDAL “RE/MAX BAYRAĞINI MAHMUTLARDA DALGALANDIRMAK ONUR VERİCİ

RE/MAX Bağımsızlığı ile dünyada herkes tarafından bilinen marka seçildi. İşletme Ortağı Mahmutlar’lı genç girişimci Metehan Sandal “ Böylesine müşteri potansiyeli olan bir firmanın bayrağını Mahmutlar da dalgalandırmak çok gurur verici.  Ayrıca COVID-19 sürecinde gayrimenkullerini satamayan mülk sahiplerine ulaşarak sorunlarını RE’MAX’ın tüm marka gücünü kullanarak en kısa sürede çözüyoruz.  Güvenirliğin tek adresi RE/MAX CONFIDENCE’e siz değerli Mahmutlar halkımızı kahve içmeye bekliyoruz” dedi.

TÖNGET “EMLAKTA KURUMSAL MARKA ÖNCÜSÜYÜZ”

İşletmenin diğer ortağı Eyüp Tönget “Mahmutlarımız sürekli gelişiyor ama Kurumsal markalar ne yazık ki bu bölgelere bir türlü gelemiyorlar biz buna öncülük ettiysek ne mutlu bize dedi”.M ahmutlar Post Gazetesi Olarak genç girişimcilere Dünyaca bir markayı Mahmutlara kazandırdıkları için Kendilerine teşekkür eder, iş hayatında başarılar dileriz.