sahinNisan ayında yapılacak olan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için Şahin grubu çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahmutlar Yemen Kahvesinde yapılacak olan toplantıda Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e Mahmutlar’ın sorunlarını içeren bir Dosya verecek.
Bu kapsamda Sönmez Emlak ve İnşaat Sahibi Mustafa Sönmez, Mahmutlar Yemen Kahvesi’nde 23 Mart 2018 Cuma günü akşam saat 19.00’da ALTSO üyeleriyle yemekli bir toplantı düzenliyor. Mahmutlar’daki tüm ALTSO üyelerini yemekli toplantıya davet eden işadamı Mustafa Sönmez Mahmutlar’ın gelişimi için ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e destek veriyorum. Noter, Fakülte ve denizin taşlarının kırılması konusunda Başkanımız Mehmet Şahin’in büyük çalışma ve girişimleri var. Noter konusunda büyük girişimlerinin olduğu kamuoyunun bilgisi dahilinde” dedi.
ŞAHİN’İN NOTER ÇALIŞMASI
Yaklaşık 6 ay önce Mahmutlar Yemen Kahvesi’nde ALTSO üyeleriyle gerçekleştirdiği yemekli toplantıda, “Mahmutlar Noter’i hak ediyor” demişti.
Şahin bu sözünü tutarak Ankara’ya Mahmutlar ile ilgili kriterleri bir dosya haline getirerek, Ankara’da Alanya Eski Cumhuriyet Başsavcısı şimdiki Yargıtay Savcısı Musa Taşkın ile birlikte Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürü Hakim Feyzullah Taşkın’ı ziyaret ettiler.
DENİZ KIYISI TAŞLARI TEMİZLENMELİ
Ziyaretten olumlu yanıt alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin Alanya basını ile bu müjdeyi paylaşmıştı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin Noter ve fakülte ile ilgili detaylı açıklamayı Mahmutlar Yemen Kahvesi’nde tekrar yapması bekleniyor. Dipnot olarak Mahmutlar’ın en önemli sorunu deniz taşlarının kırılması olduğunu da Mahmutlar Post Gazetesi olarak hatırlatmak isteriz.
MAHKOD DOSYA SUNACAK
Mahmutlar’da yeni kurulan ‘Mahmutlar Koruma ve Yardımlaşma Derneği (MAHKOD) Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’e Mahmutlar’ın sorunlarını içeren bir dosya sunacak. Mahmutlar Yardımlaşma ve Koruma Derneği Başkanı Mesut İlhan’ın sunacağı dosyada “Deniz kıyısındaki taşların turizme olumsuz etki yapmasın ve temizlenmesi, Fakülte, Okullar yapılması, Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Spor Sahaları ve Salonları, Cebel-i Reis dağındaki Yamaç Paraşüt sahasının tekrar Turizme açılması, yetersiz kalan sağlık ocağına ek olarak 2. bir Sağlık Ocağı’nın yapılması” olması bekleniyor.
HABER / FATMA ERDEM

Önceki İçerikBaşkanlara sitem büyüyor
Sonraki İçerikSEVGİ KUTSALDIR