Türk Ordusunun Suriye topraklarında sürdürdüğü terörist avına Mahmutlar’dan dualarla destek geldi. MAHKOD derneği tüm işyerlerine ve evlere Bayrak asma kampanyası başlattı.
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye topraklarında sürdürdüğü terör örgütleri harekâtı nedeniyle Mahmutlar Jandarma Karakol komutanlığı ve Mahmurlar Cami İmamları organizasyonu ile birlikte Oktay Cebeci Caminde Fetih Süresi ve Mevlit-i şerif okutuldu. Vatandaşların ve sivil Jandarmaların katıldığı Mevlit de Mahmutlar halkı Askerlerimizin bu harekât da sağ salim vatana dönmeleri için dua ettiler.
MAHKOD’DAN BAYRAK AS KAMPANYASI
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) tarafından tüm Mahmutlar’daki işyerlerine ve evlere Türk askerlerine destek amaçlı Bayrak as kampanyası başlattı. MAHKOD Derneği Başkanı Gazeteci Mesut İlhan “Türk silahlı Kuvvetlerimizin Suriye topraklarında başlattığı terörden ülkemizi koruma harekâtına destek olmak için Mahmutlardaki tüm işyerleri ve evlere MAHKOD olarak Bayrak asma kampanyası başlattık. Tüm halkımızı askerlerimize ve ordumuza destek olmak için Bayrak asma kampanyasına davet ediyoruz” dedi.