yücelagacKestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İşletme Fakültesi’nin düzenlediği ‘Senin de bir ağacın olsun’ kampanyasına katılarak ağaç dikti.
Alanya İşletme Fakültesi’nin başlattığı ‘Senin de bir ağacın olsun’ kampanyası çerçevesinde dün fakülte çevresinde ağaçlandırma çalışması yapıldı. Etkinliğe Fakülte Dekanı İbrahim Güngör, Dekan Yardımcısı Süleyman Uyar, Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Orman İşletme Bölge Müdürü Recep Kaçan, Alanya Orman İşletme Müdürü Vedat Dikici, Tema Alanya Temsilcisi Engin Özdemir, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Etkinlikte konuşan Fakülte Dekanı İbrahim Güngör, fakülte olarak bölgenin ağaçlandırılmasına katkı yapmaktan çok mutlu olduklarını belirtti. Güngör, gençlere ağaç sevgisi aşılamanın ve çevreye duyarlı gençler yetiştirmenin önemine dikkat çekti. Orman İşletme Müdürü Vedat Dikici de, etkinlik öncesinde fidanların nasıl dikileceği konusunda öğrencilere bilgi verdi.
Daha sonra öğrenciler ve öğretim görevlileri Orman İşletme Müdürlüğü’nden gelen görevlilerin de yardımıyla fakülte çevresine keçiboynuzu, çam, sedir fidanlarını diktiler.

Önceki İçerikYücel’den aidat uyarısı
Sonraki İçerikYücel TSK Güçlendirme vakfı üyesi oldu