AK Parti, CHP ve MHP İlçe başkanları geçtiğimiz hafta Mahmutlar’a gelerek bazı görüşmelerde bulundular. 43.670 nüfuslu Mahmutlar Türkiye’deki 975 ilçeden 560’’ından daha fazla nüfusa sahip. Mahmutlar’a İlçelik bir lüks değil, ihtiyaç haline geldi.
Mahmutlar Antalya’nın yarısından fazla ilçelerinden daha fazla nüfusa sahip. İlçe kriterini tamamı ile yerine getiren Mahmutlar geçtiğimiz hafta siyasilerin radarına girdi. CHP Alanya İlçe Örgütü haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Mahmutlar CHP Parti Örgütünde gerçekleştirdi. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Yönetim Kurulu ilçe düzeyinde hazırlanmış AK Parti Mahalle Teşkilatını ziyaret etti. Mahmutlar Mahalle Başkanı ve Teşkilat binası bulunmayan MHP’nin Alanya İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Türkdoğan ise Mahmutlar’da esnaf ziyaretinde bulundu.
TOKLU YÖNETİMİYLE GELDİ
AK Parti Mahmutlar Mahalle Teşkilatı yeni binası İlçe düzeyinde bir möble ile yeniden açıldı. Yangılı Caddesinde bulunan Ali Koç başkanlığındaki yeni AK Parti teşkilatını ilk ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Yönetim Kurulu üyeleri oldu. İlçe Başkanı Toklu ve Yönetim Kurulu üyeleri Mahmutlar’daki bazı esnaflara da ziyaretler de bulundular.
CHP İLÇE TOPLANTISINI MAHMUTLAR’DA YAPTI
CHP Alanya İlçe yönetim kurulu haftalık olağan toplantısını Mehmet Çakır Caddesinde bulunan CHP Mahmutlar Mahalle Örgütü binasında gerçekleştirdi. CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ Başkanlığındaki toplantıya yönetim kurulu üyeleri tam kadro katıldı. Toplantı sonrası basın açıklaması yapan İlçe Başkanı Karadağ,“Vatandaş fakirleşti, esnaf perişan” dedi.
MHP’Lİ TÜRKDOĞAN ESNAFLARI GEZDİ
Mahmutlar’da uzun bir süredir Mahalle Teşkilatı bulunmayan ve Mahalle başkansız kalan Mahmutlar’a MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan geldi. Bazı esnafları ziyaret eden Türkdoğan’ın, Mahmutlar ile ilgili görüş alışverişinde olduğu öğrenildi.

Önceki İçerikAlanyaspor 2 – Trabzonspor 2
Sonraki İçerikÇayarası Yaylasına 112 acil isteği