Alanya bölgesinde adından sıkça söz ettiren elektronikçilerin başında gelen ‘Söylemezoğlu Elektronik’ 1984 yılından bu yana yanında çalışan 13 personeliyle Alanya ve Mahmutlar halkına sunduğu kaliteli hizmet zamanında servis ile yine adından söz ettirmeyi başardı.
Söylemezoğlu Elektronik yapmış olduğu bayram kampanyasıyla piyasadaki değerinden çok daha aşağıya ürünleri bayram hediyesi olarak müşterilerine sunmaya başladı. ‘Söylemezoğlu’nda bayram bitmez’ sloganı ile başlattığı kampanyada SUNNY 82 Ekran Full HD LCD Televizyonlar sadece 685 TL, SUNNY FULL HD uydu alıcısı 199 TL, süper lig paketini içeren LİG TV aylık 46 TL’ye müşterilerine hizmet vermeye başladı. Söylemezoğlu Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Söylemezoğlu, Mahmutlar Post Gazetesi’ne yapmış olduğu açıklamada, “Bölgemiz insanının bize karşı göstermiş olduğu ilgiden çok mutluyuz. Bu ilgiye karşılık bayram tanında bir kampanya başlattık. Piyasadaki fiyatların çok çok altında hiç kar gütmeksizin ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Bu ürünlerin satış sonrası hizmeti firmamızın güvencesi altındadır.  Biz firma asla öncelik ilk sırayı para ya vermedik. Misyonumuz güler yüz müşteri memnuniyeti kaliteli hizmet anında ve zamanında servis ürün satış sonrası servis desteği yenilikler en son para. Biz firma olarak böyle başarılı olduk biz halkımızı müşterilerimizi bölgemizi seviyoruz. İşimizi severek yapıyoruz işimize aşığız. Biz öncelikle müşteriyi düşünüp ona göre işlemlerimizi gerçekleştiririz. Firma olarak biz her zaman müşterilerimizin yaptığımız işlerin sattığımız ürünlerin yanın da olmuşuzdur. Ayrıca tüm elektronik ürünlerin tamir ve bakımlarını elektronik ürünlerin satışını yapıyoruz” dedi.
Yaptığımız işler
Elektronik cihazların tamiri, Bilgisayar ürünleri tamiri ve bakımı, Elektronik ürünlerin satışı
Fatura tahsilatı, Lig TV Mahmutlar yetkili bayi, Uydu sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri
Hırsız alarm sistemleri, Yana kayan bahçe kapı sistemleri, Kayan yazı led tabela sistemleri, Sunny yetkili bayi, Tüm dillerde yayın sistemleri, Tinet ve Türk Telekom bayi, Merkezi uydu anten sistemleri, Merkezi internet sistemleri, Kısacası aklınıza ne gelirse Söylemezoğlu Elektronikte bulabilirsiniz

Önceki İçerikYörükler Gevne’de
Sonraki İçerikDinleyen kim?