TFF PLAJ FUTBOLU LİGİ ALANYA ETABI BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen TFF Plaj Futbolu Ligi Alanya Etabı başladı.
Galip Dere Plajı’nda gerçekleştirilen turnuvanın ilk gün karşılaması Alanya Belediyespor ile Labas Barcınspor arasında gerçekleştirildi. Maçın galibi 8-5 lik üstünlükle Alanya Belediyespor oldu. Turnuvanın ikinci karşılaşması Gazipaşa Belediyespor ile Kestel Spor arasında oldu. Gazipaşa Belediyespor 8-4 lük üstünlükle Kestelspor u yendi.
 
14 Eylül Cumartesi günü karşılaşmaları şöyle;
Saat 18.00 Alanya Belediyespor – Kestel Spor
Saat 19.15 Gazipaşa Belediyespor – Labas BarcınsporGalip Dere Plajı’nda gerçekleştirilen turnuvanın ilk gün karşılaması Alanya Belediyespor ile Labas Barcınspor arasında gerçekleştirildi. Maçın galibi 8-5 lik üstünlükle Alanya Belediyespor oldu. Turnuvanın ikinci karşılaşması Gazipaşa Belediyespor ile Kestel Spor arasında oldu. Gazipaşa Belediyespor 8-4 lük üstünlükle Kestelspor u yendi.
 
14 Eylül Cumartesi günü karşılaşmaları şöyle;
Saat 18.00 Alanya Belediyespor – Kestel Spor
Saat 19.15 Gazipaşa Belediyespor – Labas Barcınspor

Alanya Haber – Mahmutlar post – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Güncel Alanya haberleri, son dakika Alanya haber ve gelişmeleri. Sondakika Mahmutlar Haberleri, Mahmutlar ile ilgili son dakika haberleri ve en son gelişmeler. En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

Önceki İçerikSAPADERE KANYON YOLU GENİŞLETİLEREK ASFALTLANDI
Sonraki İçerikTFF PLAJ FUTBOLU LİGİ ALANYA ETABI’NIN ŞAMPİYONU ALANYA BELEDİYESPOR
Sondakika Mahmutlar Haberleri, Mahmutlar ile ilgili son dakika haberleri ve en son gelişmeler. En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost