AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Basın mensuplarının da katıldığı toplantıda Alanya için hazırlanan projeler hakkında bilgiler verildi.

‘EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ MUHTARLAR’
Toplantı sonrası basın açıklaması yapan İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Alanya’nın 102 mahallesinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyoruz. Bizim mahallelerdeki en büyük gücümüz muhtarlardı. Bugün mahalle yapılanmalarımız ile istişarelerde bulunarak, görevlendirmeleri gerçekleştirdik.” dedi.

‘YATIRIMLARIN HIZLI SONUÇLANMASINI AMAÇLIYORUZ’
AK Parti’nin tüm Türkiye’de başlatmış olduğu üye çalışmasına Alanya’da devam ettiklerini değinen Başkan Toklu, “Kongreden önce koyduğumuz hedeflere kongreden sonra da adım adım devam ediyor. Tüm yönetim kurulu üyelerimiz kadın ve gençlik kollarımız, mahalle teşkilatlarımız çalışmalara hız verdiler. Önümüzdeki süreçte de teşkilatlanmalarımızın önceliği üye çalışmasına devam etmektir. Bu çalışmaları yaparken bir yandan da Alanya’da yapılan yatırımları takip ediyor ve yatırımların hızlı bir şekilde bitirtilmesi için mücadele ediyoruz” şeklinde konuştu.

ALANYA TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK MÜJDE
Başkan Toklu toplantının sonunda ise Yeni Çevre Yolu’ndaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “Kasım ayının sonunda Tosmur Kavşağı’nı Yeni Çevre Yolu’na bağlayacak kısmı açacağız. Alanya trafiği bu hamle ile bir nebze de olsa rahatlayacaktır. Bu konuda bizlere büyük destek veren, başta Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere, bölge milletvekillerimize ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.