Geçtiğimiz Yıllarda Isparta’da düşen uçakta ( 3 ) Atom bilim adamımız öldü, ülkemizde tek idiler, en önde idiler, öyle projeleri vardı ki ayakta alkışlandılar, bir anda uçakları düştü yok oldular, uçağın düşüş nedeni örtbas edildi.
ASELSAN askeri bir kuruluş, orduya teknik alet, makine üretiyor, son yıllarda dünyaya açıldı, buluşları, yenileme çalışmaları ile dünyaya adını duyurdu. İşte bu kuruluşun üç büyük öndeki mühendisi peş peşe öldürüldü. Adamlar öyle buluşlar üzerinde çalışıyor ki bilim dünyası, askeri alanlar için çok önemli. Üçünün de ölümlerine kaza, intihar raporu verilip örtüldü. Son günlerde ölümlerini örten esrar perdesi kaldırıldı, üçü de öldürülmüş. Biri araba kazası denilmiş, kazalı arabada boğazı bıçakla arkada oturan biri tarafından kesilmiş. Bir gene arabada başına silah dayayıp intihar etti denilmiş, adamın kafasına arkada sıkılmış. Çüş be, çüş be tamam dünyanın çivisi çıktı ama hiç olmasa bu beyinleri yok etmeyin, yollayın Amerika’ya,  bakın yıllardır Amerika’da ki bütün bu çalışmalarda, “Türk Bilim Adamlarının” adı hep önde, orda dünya ya, insanlığa yararlı buluşlarını devam ettirsinler, buralarda “ mundar” olmasınlar, yani “ Ziyan” . Dinimizde Allah “ Ziyan karlığı” biz kullarına yasak etmiştir, ağır cezası vardır…! BÜTÜN ÜSTÜN BEYİN GÜCÜ OLANLARA SESLENİYORUM; BU ÜLKE SİZİ KORUYAMIYOR, KORUMAK İSTESEDE POLİTAKALAR GEREĞİ YAPAMAIYOR, DIŞARI AMERİKA’YA GİDİN, SAKIN HA BAŞKA YERE DEĞİL, İNSANLIĞIN SİZİN BULUŞ VE ÇALIŞMALARINA İHTİYACI VAR …! Yukarıda üçüncü adamın sonun yazmayı unutmuşum, onu da balkında beynin üstüne yere çakmışlar, ona da intihar demişler ÜÇÜMÜMDE BEYİNLERİ DAĞITILMIŞ, SİZMİSİNİZ BU BEYİNLER İLE ORTALIĞI KARIŞTIRAN DERMİŞCESİNE. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.
Türk-Rum- Ermeni hakları;
Son yıllara kadar Ermeniler, Türkler doğu sınır kapısından birbirlerine gidip geliyorlardı, dostluklar vardı, ticaret vardı, akraba ziyaretleri vardı. Hakeza şu anda bile Ege kıyılarımızdan Yunan adalarına Türkler, yunanlılar irili, ufaklı teknelerle ile bir birlerine gidip, geliyorlar, alış veriş yapılıyor, akraba ziyaretleri yapılıyor. Bu üç HALK YÜZYILLARDIR BİRBİRLERİ İLE SAYGI, SEVGİ İÇİNDE YAŞIYOR, BUNLARIN FANATİKLERİ, DIŞ GÜÇLER ÇIKARCI POLİTİKALAR OLMASA BU HALKLAR HUZUR İÇİNDE YAŞAMAYA DEVAM EDECEKLER; Zaman, zaman bu halklara tutulan mikrofonlara hepsi aynı şeyi söylüyor “ Baştakilerin politikaları bizi huzursuz ediyor, birbirimize düşman gösteriyor”, başka söze gerek var mı? … ! ülkeler arası politik ve çıkar kavgaları olmasa çok huzurlu bir dünyada yaşarız denir mi acaba? Bana kalırsa önce kendimiz iç huzurumuzu bulmalıyız. Büyüklerimiz hep söyler “ İNSANLARA RAHATLIK YARAMAZ, İNSANOĞLU İTİŞİP, KAKIŞMADAN HUZURU BULMAZA” diye. Ne kadarı doğru bilmem. Allah her şeyin hayırlısını veriyor ben onu biliyorum.
Hoşça kalın.

Önceki İçerikSiyasetin İçinden
Sonraki İçerikZAMANINDA YAŞANAN OLAYLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ