Alanya TÜRSAB seçimleri 16 Ekim 2019 Çarşamba günü yapılacak 3 adayın yarışacağı seçimlerde bizden biri olan Kerim Yılmaz kazanmaya en yakın aday olarak görülüyor.
Bölgenin önemli turizmcilerinden Kasımoğlu Kerim Yılmaz TÜRSAB Alanya Başkanı olmak için günlerdir harıl harıl çalışıyor. Mevcut yönetimin başkan yardımcısı olan ve yönetimin yanlışlıklarını gördüğü için başkan yardımcılığından ayrıldığını açıklayan Kasımoğlu Kerim Yılmaz seçimlerde “Mavi” oy pusulası ile yarışacak.
KENDİNDEN EMİN VE İDDİALI
Gökbel Yağlı Pehlivan güreşlerinde üst üste defalarca ağa olan ve çifte altın kemer sahibi olan Yılmaz seçim çalışmalarını geniş bir yelpaze üzerinde yürütüyor. Tüm TÜRSAB üyelerini tek tek ziyaret eden Yılmaz’a ilgi oldukça yüksek. Geçtiğimiz hafta Alanya’nın önemli turizmcilerinden Kahya Otellerinin sahibi Hüseyin Kahya, “Genç ve çalışkan başkan adayı Kerim Yılmaz’ın önünü açmak için bir şeyleri değiştirmek için destekliyorum. İnşallah bu seçimin galibi TÜRSAB ve Kerim Yılmaz olacaktır” dedi.
ORTAK AKIL HAREKETİ
Herkesi dinleyen ortak akılla hareket eden bir yönetim anlayışı izleyeceğiz açıklaması yapan Alanya TÜRSAB Başkan adayı Kerim Yılmaz, “Yeni turlar için farklı güzergahlar belirleyeceğiz ve farklı aktiviteler düzenleyeceğiz. Turizmi bilen Alanya’daki usta turizmcilerin de bilgilerini ve birikimlerini yeni üye genç kuşağa aktaracağız. TÜRSAB’da yapacağımız eğitimler, seminerler ve toplantılar ile yeni bilgiler edinip üyelerimize katkılar yapacağız. TÜRSAB’a sadece başkan değil Ağabey-Kardeş olmaya geliyorum rengimiz “Mavi” “Alanya için el ele” dedi.