Tutku Et Döner, Mahmutlar Barbaros Caddesi Kodal Çiçekçilik yanında bulunan Majestik Apartmanı altında hizmete açıldı.
1993 yılında Konya’da gıda sektöründe faaliyete başlayan firma 2018 yılında Antalya’da Tutku Et Döner İskender konsepti ile Tüm Türkiye’de olduğu gibi Mahmutlar’da da hizmete başladı. Açıldığı günden beri Tutku Et Döner’in mamullerini tadanlar yedikleri ürünlerden çok memnun olduklarını dile getirdiler.
Üretim marinesi tamamen Tutku Et Döner firmasına ait olan, en özel baharatlarla hazırlanan “% 100 yaprak döner ürünü deneyimli danışmanlar rehberliğinde, uzman servis elemanları ile müşterilerine sunum yapılıyor.
Çıtır Ekmek Arası/soğanlı,soğansız,garnitürlü,Tereyağlı Soslu, Nohutlu Pilav üstü sade Döner ürün yelpazesi ile Müşteri memnuniyetini en üstte tutan Tutku Et Döner’in şimdiden müdavimleri oluştu. Mahmutlar kış aylarında 50-60 bin nüfusu ile yaz aylarında 100-150 bin nüfusu ile Türkiye’deki İlçe nüfusunun yarısından daha büyük bir sahil yerleşkesine Tutku Et Döner’in şube açması Mahmutlar halkını memnun etmiştir. Mahmutlar Post Gazetesi olarak yeni hizmete giren Tutku Et Döner’in Mahmutlar ve bölgeye hayırlı olmasını temenni ederiz.