TÜRSAB Alanya BTK Başkanlığına adaylığını açıklayan Kasımoğlu Kerim Yılmaz, şehrin tüm dinamikleri ile elele vererek uyum içerisinde çalışacaklarını ve kaçak faaliyetlere karşı çalışma yapacaklarının sözünü verdi.
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölgesel Temsil Kurulu’nun (BTK) henüz netleşmeyen seçim tarihi öncesi, başkanlık için aday olacağını açıklayan Kasımoğlu Kerim Yılmaz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Başkan seçilmesi halinde yapacaklarını sıralayan Kasımoğlu Kerim Yılmaz, uyum için şehrin dinamikleri ile elele vereceklerini söyledi. Yılmaz, “Göreve seçildiğimizde başta TÜRSAB Genel merkezimiz olmak üzere Kaymakamımız, belediyemiz ve tüm kurumlar, odalar, dernekler ile uyumlu çalışacağız. Ulaşılabilir olacağız” dedi.
‘İYİ İLİŞKİLER KURACAĞIZ’
Seyahat acentacılığında disiplini sağlayacaklarını ve turizm sektöründe yaşanan gelişmelerle ilgili çalışmalar yapacaklarını belirten Yılmaz, “Seyahat acentacılığında meslek disiplinini Alanyada sağlayacağız, mesleğinin gelişimine ilişkin faaliyetler yapacağız. Ayrıca karşılaştıkları sorunların çözümü yönünde çalışmalar yapacağız. Turizm sektörümüzde yaşanan gelişmeler ve karşılaşılan sorunlara ilişkin tüm konularla ilgili ivedi bir şekilde rapor çıkartıp kamuoyunu bilgilendirip ilgili mercilerin dikkatine sunacağız. Meslektaşlarımızı birbirinden saklamayacağız kaynaştırıp tanıştıracağız. Meslektaşlar ile iç çekişmelere müsade etmeyip çözüm mercisi olmanın bilinci ile hızlı çözüm üreteceğiz. Merkez yönetim ile iyi ilişkiler kuracağız. Alanya’mıza yeni bahçeli otoparklı bir TÜRSAB Alanya hizmet binası kazandıracağız. Yasadışı kaçak faaliyet yapanların korkulu rüyası olacağız” dedi.