Alanya Sulama Birliği Meclisi’nde yapılan seçimde, Birlik Başkanı Adem Murat Yücel tekrar başkanlığa seçildi. Alanya Sulama Birliği Meclisi bugün toplantı. Meclis toplantısında, birlik başkanı, yönetim kurulu, denetim kurulu ve katip üyelerin seçimi yapıldı.
Tek aday olarak seçime giren Adem Murat Yücel yapılan gizli oylamada 4 yıllığına tekrar birlik başkanlığına seçildi. Yönetim Kurulu’na ise, Kerim Boz, Mehmet Birer, Mehmet Tan ve Adil Özlü seçildi. Denetim Kurulu ise  İsmail Boz, Hasan Sönmez, Hanifi Çarşambaoğlu’ndan oluştu. Katip Üyeliği’ne ise Erhan Demir ve Tuncer Müftüoğlu isimleri seçildi.
4 yıllığına tekrar başkanlığa seçilen Başkan Yücel ise meclisi katılan üyelere teşekkür ederek, “Amacımız Alanya bölgesinde tarımla uğraşan vatandaşlarımızın ürünlerindeki verimi en üst seviyeye çıkarmak ve hasat edilen ürünün kaliteli bir ürün olarak piyasaya sürülmesi. Hizmetlerimiz, birliğimizin üye olduğu Alanya Merkez, Kestel, Mahmutlar, Kargıçak, Tosmur, Oba, Cikcilli belde belediyelerde yaz aylarında çift vardiyalı kış ayında ise tek vardiyalı çalışma usulü ile bölge halkına hizmet veriyor. Bugün burada yapmış olduğumuz yeni yönetim kurulu üyeleri ile hizmetlerimize kaldığı yerden hep birlikte devam edeceğiz.
Yapılan seçimlerde bizleri yalnız bırakmayarak değerli vakitlerini ayırarak seçimlerimize katılan tüm meclis üyelerime teşekkür ederim. Geçmişte bizlerle uyum içersinde görev alan tüm birlik meclis üyelerinde saygılarımı sunarım.  Seçilen yeni birlik meclis üyesi arkadaşlarımda yeni hizmet görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Önceki İçerikMHP’den Kargıcak çıkarması
Sonraki İçerikÇilekeş’te panik havası