Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in tüm desteğini verdiği TFF 3. Lig’in yeni takımı Kestelspor adını ‘Alanya Kestelspor’ olarak değiştirdi.
BAL Liginde Şampiyon olduktan sonra Alanya’nın tüm Mahallelerine Özelikle Mahmutların her bir köşesine asılan Yücel’in ‘Kestelspor’um’ yazılı afişlerinden sonra şimdide Kestelspor’un adı değişti. Yeniden genel kurul ile yönetim değişikliğine giden ve Mevcut başkan Levent Uğur genel kurulda güven tazelerken, tüzük değişikliği ile Kestelspor’un adı ‘Alanya Kestelspor ‘ oldu.
UĞUR YENİDEN BAŞKAN
Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve tarihinde ilk kez TFF 3. Lig’e yükselen mavi beyazlılar, yeni sezona daha da güçlenerek girmek için geçtiğimiz hafta Seçimli Genel Kurul yaptı. Alanya Kestelsporadını alan Kestelspor Alanya Kültür Merkezi’nde (AKM) yapılan Seçimli Genel Kurul’da mevcut başkan Levent Uğur, tek aday olarak girdiği seçimde yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Kestelspor’un hedefi olan bir takım olduğunu söyleyen Uğur, takımı daha da ileriye götürmek için yeni yönetim kurulu ile birlikte ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.