CHP’nin Alanya Belediyesinde ses getiren genç Belediye Meclis üyesi Nazmi Zavlak Gazetemize ziyarette bulunarak Gazete sahibi Mesut İlhan ile birlikte Alanya siyaseti üzerine görüş alışverişinde bulundu.
CHP’li Genç Meclis üyesi Nazmi Zavlak, “Alanya ve Mahmutlar’ın sorunlarını partimiz CHP olarak en ince ayrıntısına kadar meclis üyesi arkadaşlarımız ve CHP İlçe yönetimi olarak değerlendirdikten sonra basın kanalı ile kamuoyunu bilgilendiriyoruz. Mahmutlar’daki AVM konusundada aynı hassasiyeti gösterdiğime inanıyorum. Halkımızla birlikte girdiğim bire bir diyalogda halkın büyük bir çoğunluğunun AVM’nin Mahmutlar ve bölgeye büyük bir katkısı olacağı yönünde olduğu için oyumuda bu yönde kullandım. Siyasetçi toplumun isteğini yerine getirmeli zararı olmayan bir hizmete sırf muhalefetlik yapmak için engel olmamalı” dedi.
İLHAN: “ZİYARETTEN MUTLU OLDUM”
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı ve Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Gazeteci Mesut İlhan CHP Alanya Belediyesi Meclis üyesi Nazmi Zavlak ve Arkadaşı Mahmutlar MAVİ mağazası sahibi HassanoMoslawy ‘a ziyaretlerinden dolay memnun ve mutlu oldum. Sayın Meclis üyemiz Nazmi Zavlak Alanya Meclisinde genç yaşına rağmen bilgi donanımı ve kültür seviyesi ile olgunluk örneği sergilemiştir. Yaptığı olumlu muhalefeti ilede Alanya ve bölge çıkarlarını her şeyden üstün tutarak partili ve partisiz her kesimin sevgisini kazanmıştır. Alanya ve Mahmutlarımız ile güçlü bağı oluşmuş alınacak olan kararlar ile ilgili ön çalışma yaparak halkın memnuniyetini kazanmış bir meclis üyesi olmuştur. Kendisine siyasi hayatta başarılar dilerim” dedi.