DSC_008010 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetemizi Mahmutlar’da bulunan ABC Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri ve öğretmenleri ziyaret etti.
Kapanan belediyemizle birlikte aktivitelerimiz, festivallerimiz, konserlerimiz bir bir kaybolmasına rağmen beldemizde sivil toplum örgütlerinin neredeyse çıkmayan seslerinden ABC Kreş ve Gündüz Bakımevi gibi topluma pozitif enerji veren kuruluşların olması Mahmutlar’da şehir dinamiklerini ayakta tutmak anlamında önemli bir yer edindiği azımsanmamalıdır. Bir zamanlar Akdeniz’in parlayan yıldızı dediğimiz Mahmutlar’da ABC Kreş gibi topluma faydalı bireyler yetiştiren kuruluşların daha fazla artması Mahmutlar Post Gazetesi olarak en büyük dileğimizdir. Mahmutlar’da bulunan ABC Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri ve öğretmenleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak için Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’ı gazete ofisinde ziyaret etmeleri Mahmutlar Post Gazetesi yöneticileri ve çalışanları olarak bizleri ziyadesiyle memnun etmişlerdir.
Gazeteci Mesut İlhan’ın ABC Kreş öğrencilerinin gazeteyi ziyaretleri ve çalışan gazeteciler gününü kutlaması karşısında çok mutlu olduğunu belirterek ziyaretten çok memnun kaldığını açıkladı. İlhan, “Bu önemli günümüzde bizleri hatırlayan başta ABC Kreş kurucusu Zekiye Ebru Hockley, öğretmenlerine ve öğrencilerine çok teşekkür ediyorum. Çocuklara önemli günleri unutturmayarak hatırlatan bir kurumun bölgemize ne kadar önemli katkı yaptığı azımsanamaz. Başta ABC Kreş olmak üzere, siyasi partilere, esnaf ve okurlarımıza bizleri bu önemli günde unutmadıkları için teşekkürlerimi iletirim. İyi ki varsınız” dedi.