İYİ Parti Antalya Milletvekili adayı Meryem Aydoğan Bayram boyunca Mahmutlar’da vatandaşlarla bayramlaştı ve esnaf esnaf gezerek İYİ Parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e ve İYİ Parti’ye destek istedi.
Mahmutlar’da ilgi ile karşılanan Milletvekili adayı Meryem Aydoğan Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu. Aydoğan, “Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi ve dava arkadaşlarının kurmuş olduğu İYİ Parti Ülkemize bir güneş gibi doğmuş ve halkımızın umut ışığı olmuştur. Partimizin kurulduğu günden beri vatandaşlarımızın teveccühü ilgi ve alakası çok önemsenin bir durumdur. 24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti meclisteki yerini alarak Ülkemize önemli katkılar yaparak İyi bir yön verecektir. Cumhur Başkanı adayımız Türkiye’nin dört bir köşesini adım adım gezerek vatandaşlarla kucaklaşıyor. Halkımız böyle bir siyasi yöneticiye susadığını gösteriyor. Bizlerde Bayram demeden seyran demeden hem vatandaşlarımızla bayramlaşıyoruz hem de İyi Partimizin vatandaşlara seçildiğimiz zaman ne gibi hizmetleri sunacağımızı anlatıyoruz. Bayram boyunca Mahmutlar’dayız çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız” dedi.
İYİ Parti Antalya Milletvekili adayı Meryem Aydoğan’a Mahmutlar’da İyi Parti İlçe yöneticisi Durali Özer ve İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Alaattin Serdengeçti ve partililer eşlik etti.