ŞAMOŞYON
BSR İnşaat Mahmutlarspor Play-off maçlarında 2’de 2 yaparak şampiyon olmaya hak kazandı. Temsilcimiz önümüzdeki yıl Süper Amatör Ligde mücadele edecek.

Temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor Antalya Zeytinköyspor Cehenneminde Şampiyon olarak ayrıldı. Maç başlamadan önce sahaya gelen Mahmutlar Tayfa’nın önlerine ‘hoşgeldiniz’ diyerek gelen Antalyaspor 07 Gençlik taraftar gurubundan olduğu öğrenilen eli silahlı ve bıçaklı 5 kişi Samet Karakoç isimli bir taraftarımıza saldırdı ve birkaç taraftarı darp ettiler. Samet Karakoç isimli taraftarın olay anında bayıldığı ve çenesinin kilitlendiği ve dilini yuttuğu görüldü. Uzun bir uğraş sonucu yaralı genç ayıldı ve hastaneye bir özel araçla Başkan Yılmaz Bağışlar götürdü. Maç müsabakalarında mecburi olan ambulansın sahada bulunmadığı tespit edildi. Yaralı Samet Koç, 5 saat hastanede müşahede altında kaldı. Yeterli emniyet gücünün olmadığı anlar Zeytinköyspor taraftarı Mahmutlarspor taraftarlarına saldırmaya devam etti. Olay yerine çok sonra gelen çevik kuvvet taraftarları sakinleştirdi. Polis, yaralama olayına karışan ve kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.
BAĞIŞLAR: HAİNCE SALDIRI
Bağışlar, “Antalya’da oynanan maçta yaralanan genç kardeşlerimizim sağlık durumu iyi. Aileleriyle birlikte hastanede ziyaret ettik. Henüz maç başlamadan direkt olarak otobüslerden inen taraftarımıza haince yapılan saldırı dikkatle irdelenmesi gereken bir husustur. Gerekli şikayetler yapılmış olup olay adli makamlarca incelenmektedir. Kulüp olarak olayların takipçisi olacağız. Bugün bu olayın herhangi bir can kaybı yaşanmadan atlatılması bizim adımıza en büyük kazanımdır. Bütün taraftar kardeşlerime ve Mahmutlar halkına büyük geçmiş olsun.
Bugün galip gelerek Süper amatör kümeye yükselen takımımızın oyuncu ve hocaları ile yönetici arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Bu sahipsiz kentin cefakar çocukları Mahmutlar Tayfa taraftar grubuna da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
ERKEN: TEBRİK EDİYORUM
Zeytinköyspor’u mağlup ederek şampiyonluğunu ilan eden Mahmutlarspor önümüzdeki sezon Kestelspor, Payallarspor ile aynı kümede mücadele edecekler. Mahmutlarspor’un Süper Amatör Kümeye yükselmesi ilçede büyük sevinç yarattı.
Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, “ Mahmutlarspor’un başarısı ile gurur duyduk. Alanya’dan üç takımın Süper Amatör Kümede mücadele edecek olmasından son derece mutluyuz. Tüm oyuncu ve teknik kadroyu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız