CHP Alanya İlçe Yönetimi Meclis üyeleri ile birlikte Mahmutlar Düğün Salonunda CHP’li üyelerle yerel seçim çalışmaları ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda çalışma programı üzerinde konuştular. CHP Alanya İlçe Başkanı Ali Takavut, “Cumhuriyet tarihinde CHP olarak hiç bu kadar Alanya Belediyesini kazanmak için yanaşmamıştık. İlçe, il ve genel kurul geride kaldı, artık seçim çalışmalarından başka hiçbir konumuz kalmadı. Onun için bölge bölge çalışmalar yapıyoruz. Bugün meclis üyelerimizle yöneticimizle Mahmutlardayız” dedi.
CHP Alanya İlçe yöneticisi Av. Murat Can ve Alanya Belediyesi CHP Meclis üyelerinden Erkan Demirci, Erdoğan Toktaş, Mustafa Aras ve Mehmet Kural’ın yer aldığı çalıştayda CHP Mahmutlar Mahalle Başkanı Ahmet Asil de yer aldı.
Mustafa Gezen ve Mustafa Şimşek’in de bulunduğu toplantıda ağırlıklı olarak Mahmutlar Halk Otobüsü tartışması yer aldı. Mahmutlar CHP Parti binası için çalışmaların yapıldığını dile getiren Başkan Ali Takavut yakında Mahmutlar parti binası kuracağız” dedi.