CHP Alanya ilçe yönetimi Sefa Çorbacı başkanlığında Mahmutlar teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.
24 Haziran milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından Mahalle teşkilatlarını ziyaret eden Çorbacı ve ekibi Mahmutlar mahalle başkanı Ahmet Asil ve partililer karşıladı. Seçim sonuçlarına dair açıklamalarda bulunan Çorbacı daha büyük başarılar için daha çok çalışmak gerektiğinin altını çizdi.
“İNCE’YE ALANYA’DAN 50 BİN OY GÖNDERDİK”
Alanya’daki sonuçlardan dersler çıkaracaklarını belirten Çorbacı şu açıklamalarda bulundu “Çok büyük bir heyecan ve umutla çıktığımız bu yolda ilçe yönetimi olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık. İmkânlarımız ölçüsünde her mahalleye koştuk. Milletvekilliği için oylarımızı korurken Cumhurbaşkanlığı için sayın adayımıza 50 bin oy gönderdik. Bu seçimlerden çıkardığımız dersler var, yeni hedefimiz daha çok çalışmak ve yerel seçimlerde bunun semeresini görmek olacaktır” dedi.
“HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLERİ KAZANMAK”
Mahmutlar teşkilatının çalışmalarından memnun olduğunu ifade eden Çorbacı, Ahmet Asil ve ekibini tebrik etti. Partililerin çeşitli soru ve eleştirilerini de yanıtlayan Çorbacı “Partimizin mazisinde binlerce seçim vardır. Başarılı olduklarımız da, başarısız olduklarımız da vardır. Bize düşen geride kalandan ders çıkarıp, hedef belirlemek ve bir sonrasında başarılı olmaktır. Şimdi tüm gücümüzle, yönetimimizle, teşkilatlarımızla ve siz yol arkadaşlarımızla yerel seçimlere odaklanacağız. Başarıya giden yolda tüm eleştirilere ve önerilere açığız. Bizim parti olarak tek hedefimiz olmuştur bu da yerelde ve genelde iktidar olmaktır. Şimdi tüm gücümüzle ve enerjimizle genelde kaçırdığımız bu fırsatı yerelde yakalamak olacaktır” dedi.