Spor Toto Süper Lig'de 18. haftanın son maçında Aytemiz Alanyaspor ile Beşiktaş, Bahçeşehir Okulları Arena'da karşılaştı. Beşiktaş oyuncusu Atiba Hutchinson (sol 3 ) ve Alanyasporlu futbolcular  hakeme itiraz etti.  ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )
Geçtiğimiz hafta oynanan Aytemiz Alanyaspor – Beşiktaş maçındaki yoğunluğu fırsat bilen hırsızlar, stadyum yolu boyunca park halinde olan araçların camlarını kırarak soydular
BAHÇEŞEHİR Okulları Arena Stadyumu tarihi günlerinden birini yaşadı.AytemizAlanyaspor‘un Beşiktaş‘ı ağırladığı maçta yoğun kalabalığı fırsat bilen hırsızlarda boş durmadı. Stadyum otoparklarının dolmasından dolayı, yolun aşağı ve yukarı giden taraflarına araçlarını park eden sporseverler, maç sonunda araçlarının başına geldiklerinde büyük şok yaşadılar. Herkesin ilgisini maça yönlendirdiği 90 dakikada bazıaraçların camlarını kırarak soyan şahıslar, akıllara “O kadar alınan güvenlik önlemleri ne içindi?” sorusunu getirdi.
“İNSANLAR STADYUMDAN SOĞUYOR”
Yeni Alanya Gazetesi Spor Yazarı Uğur Veysel Okşar da bu duruma sosyal medya hesabından büyük tepki gösterdi. Okşar, “Ey İlçe Spor Güvenlik Kurulu, her maç bu Oba’da bir şeyler olmak zorunda mıdır? O toplantılarda kararlar alıyorsunuz da, bu işe mi çözüm bulamıyorsunuz? Bu tür olaylar insanları stadyumdan soğutur. Çok mu zor maç esnasında orada devriye arabalarının dolaşması? Bu tür sorunlara kulak tıkayanlar, ya size ne demeli acaba? Yarın çıkıp da ‘taraftar maçlara gelmiyor’ demeyin” ifadelerini kullanarak tepkisini gösterdi.