alanyada_fuhus_operasyonu_4_u_kadin_6_kisi_gozalti_h26272_3306dMahmutlar jandarma Mahmutlar’da fuhuş yapılan otellere baskın düzenledi. Baskın sonrası tutanak tutan Mahmutlar Jandarma birkaç oteli kapattırdı. Mahmutlar’daki şehir otellerinde fuhuş ihbarı alan Mahmutlar jandarma ihbarları değerlendirdi.
HALKTAN JANDARMAYA TEŞEKKÜR
Mahmutlar’daki şer odaklarının korkulu rüyası olan Mahmutlar Jandarmaya Mahmutlar halkından teşekkür geldi. Vatandaşlar, “Mahmutlar’ı başıboş zanneden şer odakları her türlü yasadışı işi yapmaya çalıştılar. Mahmutlar jandarma birkaç aydır yaptığı önemli çalışmalarla başta hırsızlık, gasp, yankesici ve fuhuş olmak üzere bu suçları işleyenlere göz açtırmadı. Jandarmanın bu çalışmalarını takdir ile karşılıyoruz” dediler.
MAHMUTLAR’DA ALTI KİŞİ GÖZALTINDA
Alanya’da polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda Moldova ve Rus uyruklu 4 kadın ile onları fuhşa zorladığı iddia edilen 2 şüpheli gözaltına alındı. Fuhşa aracılık eden 2 şüpheli adliyeye sevk edildiği sırada yakınları görüntü almak isteyen basın mensuplarına saldırdı.
Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, D.Ş. (38) ve kardeşi R.Ş.’nin (30) yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırdığı bilgisine ulaştı. Bunun üzerine şüphelileri takibe alan ekipler,  Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerindeki bir apartmana 07 E 9928 plakalı otomobille 4 yabancı uyruklu kadın getirdiklerini tespit etti. Tespit üzerine harekete geçen polis, para karşılığı kadınlara fuhuş yaptırdıkları iddia edilen D.Ş. ve R.Ş.’yi otomobilde yakalarken, apartman dairesine düzenlenen baskında ise fuhşa zorlanan Moldovalı Svetlena C.,Tatiana K., Liliana F. ile Rus Oxana S. isimli kadınlar gözaltına alındı. Yabancı uyruklu kadınlar emniyetteki işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Antalya Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi. Fuhşa aracılık eden D.Ş. ve kardeşi R.Ş. ise işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız