26166696_537938396579552_2178251503750074913_nMHP Mahmutlar Mahalle Teşkilatı üyeleri  ‘Alanya İl Olsun’ kampanyası için kapı kapı dolaşarak imza topladı.
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Mahmutlar Mahalle yöneticilerinden Hasan Değirmenci Mahmutlar’da esnafları dolaşarak, ‘Alanya İl olsun’ kampanyası için imza topladı. Mahmutlar halkından takdir alan Değirmenci, “Alanya’nın İl olması için gece gündüz çalışacağız” dedi.
DEĞİRMENCİ; “HEDEFİMİZ YÜZ BİN İMZA”
Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulunan MHP Mahmutlar Mahalle Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi Hasan Değirmenci, “Alanya İl Olsun” kampanyasını Alanya İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan önderliğinde başlamış ve Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’in imzası ile start verilmiştir. Mahmutlar MHP Teşkilatı olarak kampanyaya destek veriyoruz. Alanya olarak hedefimiz 100 bin imzadır. Bu hedefi yakalamak için halkımızın ayağına kadar giderek desteklerini alıyoruz. Çok şükür halkımız kampanyaya çok duyarlı. İmzalar toplandıktan sonra İlçe teşkilatımız tarafından önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ ardından TBMM’ye gönderilecek ve MHP’li milletvekillerinin önerisiyle meclis gündemine getirilecek. 2019 seçimlerine kadar Alanya’nın il olacağına inanıyoruz” dedi.