MAHMUTLAR’A yaptığı ciddi yatırımlarla adından söz ettiren Topcu Group, yeni bir markayı daha Mahmutlar’a buluşturmanın heyecanını yaşıyor.
Mahmutlar’ın şehirleşmesine yıllardır katkı yapan Topçu Group, ‘Karaca Home’ ev tekstil mağazasını Mahmutlar Barbaros Caddesi TEB Bankası yanına iki katlı olarak hizmete açıyor.
Sonas Alpina Otel, Topcu Concept, Beko, BP Petrol ve sayısız inşaat projelerini hayata geçirerek Mahmutlar’ın şehirleşmesine önemli bir katkı sunmaya devam eden
Topçu Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Topcu Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu. Topcu, “Mahmutlar’ın her geçen gün gelişmesi ve Nüfus yoğunluğu ile şehirleşmeye açık bir bölge. Mahmutlar’da yerleşik yaşayan ve yerli halkımıza hizmet verecek bir markayı daha Mahmutlar’a getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Artık Mahmutlar bir ilçe düzeyinde Topcu Group olarak bu paralelde hizmet etmek ve yatırımları bu şekilde programlayarak şehir dinamiklerini hareket ettirme görüşündeyiz. Karaca Home, Mahmutlar ve bölgemize hayırlı olur inşallah” dedi.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak yeni işyerimizin Mahmutlar ve bölgeye hayırlı olmasını temenni ederiz.