DSC_0115Cezaevi, karakol ve sanayiye giden Fevzi Çakmak Caddesi’nde alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor. Projeye Başkan Yücel tam destek veriyor. Meclis Üyesi Garip Kodal, “Bize güvenenleri mahçup etmeyeceğiz” dedi. 
Alanya Belediyesi Mahmutlar’da aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Alanya Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Garip Kodal, Fevzi Çakmak Caddesi Cezaevi yolu ile ilgili Mahmutlar Post Gazetesi aracılığı ile Mahmutlar halkına açıklamalarda bulundu.
“KALDIRIMLI CADDE OLACAK”
‘Mahmutlar’ın en işlek caddesi haline gelen Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde cezaevi, Mahmutlar Jandarma Karakolu ve Mahmutlar Sanayisi bulunuyor’ diyen Kodal, “Bu caddemizin alt yapı ve üst yapısı olmak üzere çalışma kapsamına aldık. Vatan Caddesi güzergahından cezaevi yol kavşağına kadar 30 metre olacak, yolda tüm alt yapı çalışmalarımız tamamlandı. Kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarını alt yapısı hazırlanıyor. Bu cadde üzerinde aydınlatma ve peyzaj çalışmaları sona erdiği zaman bölgenin rantı artacak ve buralar cazibe merkezi haline gelecek” dedi.
KAVŞAK YAPILIYOR”
Fevzi Çakmak Caddesi bitiminde cezaevi  ve sanayiye yol sapağına bir kavşak çalışması  planladıklarını belirten Kodal, “Buradaki trafik sıkışıklığı zaman zaman kazalara neden oluyordu. Mahmutlar bir şehir havasında bu kavşak çalışmaları sırasında alt yapı çalışmalarımız kapsamında dere suyu için beton borular konuldu. Mahmutlar’ın her bölgesinde Alanya Belediyesi olarak çalışmalarımız sürecek” dedi.
“YOLLAR SICAK ASFALT OLACAK”
‘Mahmutlar Oktay Cebeci Camisi ile Barbaros Caddesi arasında kalan bölgedeki yollarda sıcak asfalt çalışmaları havaların iyileşmesi ile birlikte başlayacak’ diyen Kodal, “Bölgede sıcak asfaltsız bir karış bile yol bırakmayacağız. Başkanımız Adem Murat Yücel Alanya’nın 102 mahallesindeki ziyaretinde notlar tutuyor ve bu notları plan proje şeklinde hayata geçiriyor. Alanya hizmet açısından altın yılını yaşayacak bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.