Mahmutlar bayramlaşıyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar bayramlaşıyor
Paylaş
Tarih : 12 Haziran 2018 - 9:42

Mahmutlar’daki Kurum, Kuruluş ve Dernekler bir araya gelerek ‘Mahmutlar Bayramlaşıyor’ programı gerçekleştirecek. MAHKOD önderliğindeki Bayramlaşma 1. Bayram Saat 11 ile 13 arası. Tüm halkımız davetlidir.

Mahmutlar’da halk ile toplu bayramlaşma programı tekrar başlıyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD tarafından organize edilen ‘Mahmutlar Bayramlaşıyor’ Programına Alanya Belediyesi, Mahmutlar Muhtarlığı, Mahmutlarspor, Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği, Mahmutlar Sanayi Koop, Mahmutlar Halk Otobüsleri Koop, Mahmutlar Birlik Taksi, Mahmutlar’lı Belediye Meclis Üyeleri, Muhtar Adayları, AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi Mahmutlar Mahalle Temsilcilikleri organizasyona katılarak destek verecekler.

BİRİNCİ BAYRAM SAAT 11 İLE 13 ARASINDA

MAHKOD Derneğinin Organize ettiği, Kurum, Kuruluşlar ve Derneklerin destek verdiği ‘Mahmutlar Bayramlaşıyor’ Programı 15 Haziran 2018 tarihinde 1. bayram günü saat11 ile 13 arasında Alanya Belediyesi Mahmutlar Hizmet Binası önünde gerçekleşecek.

GELENEKLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

MAHKOD Başkanı Mesut İlhan geleneklerimizi sürdüreceğiz dedi. Konuyla ilgili Gazetemize bir açıklama yapan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan “Mahmutlar’da belediyemiz kapanmadan önce her Bayram Belediye öncülüğünde Bayramlaşmalar yapılırdı ve Vatandaşlarımız bir araya gelerek birlik beraberlik örneği sergileyerek bayramlaşırdı. Belediyemiz kapandı bu geleneğimizde son buldu. MAHKOD öncülüğünde Belediyemiz tekrar açılıncaya kadar geleneklerimizi yaşatmak için tüm kurul,  kuruluşlar ve Derneklerle bir araya gelerek Bayramlaşma programını yerine getireceğiz. 1. Bayram günü Saat 11 ile 13 arasındaki bayramlaşma programına tüm Mahmutlar’da yaşayan vatandaşlarımızı Bayramlaşmaya davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar