_dsc1179Dünyanın en iyi ve en ünlü saç bakım kremi olarak bilinen ve Hollywood yıldızlarının bile tek tercihi olan Moroccanoil saç bakım ürünleri Alanya’da ve Mahmutlar’da ilk ve tek olarak Hilmi Kuaförde hizmete sunulmaya başladı.
Moroccanoil Antalya temsilcisi Zafer Bayram tarafından ürün kullanımı hakkında Hilmi Doğan ve çalışma arkadaşlarına ürün tanıtımı ve kullanım şekli öğretildi.
Dünyada 70’den fazla ülkede kullanılan ve isteyen her kuaförün veya vatandaşın alamayacağı ancak ve ancak belli standartlarda kendini geliştirmiş kuaförlere bile seminerler düzenleyip ürün hakkında detaylı bilgi verildikten sonra satışı yapılan Moroccanoil saç bakım ürünleri Alanya’da ve Mahmutlar’da ilk ve tek Hilmi Kuaförde hizmete sunulmaya başladı.
Moroccanoil Antalya temsilcisi Zafer Bayram Moroccanoil ürünleri hakkında Mahmutlar Post Gazetesine detaylı açıklamalarda bulundu. Bayram, ” Moroccanoil saç bakım ürünleri Dünyada 70’den fazla ülkede kullanılmaktadır. Hollywood yıldızlarının bile tek tercihi olan ve eğitimi alınmadan belli standartlar çerçevesinde kendini kanıtlamış kuaförlere bile verilmemektedir” dedi.