_DSC5258Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu’ndaki tadilat işlemini üstlenen Yeniseyİnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özbek, BSR İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basar ve Konak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Fazlıoğlu’na okula yapılan katkılar anısına, Okul Yardımlaşma ve Koruma Platformu Üyeleri tarafından teşekkür plaketi verildi.
Plaket törenine katılan Alanya İlçe Eğitim Müdürü Hüseyin Er, “Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu ‘Okullar hayat olsun’ projesi kapsamında halkla okulu buluşturma örneği sergilemiştir. Eğitim yuvalarımıza önemli katkılarda bulunan hayırsever iş adamlarımızdan Ömer Özbek, Hasan Basar ve Recep Fazlıoğlu’na çok teşekkür ederim. Okullarımıza eğitim yuvalarımıza destek veren herkes örnek insanlardır, bu insanlar örnek adamlardır” dedi.
Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu Yardımlaşma ve Koruma Platformu Başkanı Hülya Demir, “Platform üyelerimiz, okulumuz adına proje üreterek eğitim yuvasının gelişmesinin dolayısıyla çocukların topluma faydalı bireyler olarak yetiştirilmesi platform olarak tek gayemizdir. Okulumuza katkı yapan tüm eğitim gönüllülerine teşekkür ediyorum”dedi.