Seçim geliyor. Sosyal medyada siyasi partilerin taraftarları kendi partileri doğrultusunda paylaşımlar yaparken bazı bu paylaşımlara karşı cevaplarda bulunabiliniyor. Bu tartışmaların sonuçları bazen pekte hoş olmuyor. Mahmutlar İYİ Parti Mahalle Başkan yardımcısı Şerafettin Sönmez kendi sosyal medyasından Çamur ile ilgili paylaşımda bulundu. Sönmez’in paylaşımını siz okurlarımızla paylaşıyoruz.
SÖNMEZ “BİRAZ SAYGI”
Sevgili arkadaşlar’ birilerine çamur atarken önce kendi geçmişine bakacaksın ki doğruları bulasın, kimse kimseyi satmıyor herkes kendi bildiği doğrusunda yürüyor.
Yazıyorsunuz paylaşıyorsunuz o şununla bu bununla ittifak yapıyormuş falan filan, bizler ne ittifaklar gördük ve daha da görmeye devam edeceğiz. Kırmızı halılarda karşılanan teröristi, ne davullarla karşılanan PKK’lıları, ne de masaya oturupta PKK’lı terörislerle yapılan pazarlıkları unuturuz. Dün söylenende aklımızda bugün söylenenlerde. Herkes kendi doğru bildiğiyle yürüsün, her birimizin sayfasında ekli sevdiği ve de ayrı görüşlerde olan arkadaşları var, kimsenin kimseyi kırıp incitmeye hakkı yok, sadece biraz saygı oda hepimize yeter…