DSC_0108Mahmutlarda faaliyetlerini başarı ile sürdüren ve aldıkları başarılı sonuçlarla Mahmutlar’lıların  ve Alanyalıların gönlünde taht kuran Şanlı Spor kulübü sporcuları bulundukları kademeden bir üst kuşağa terfi ederek gelecek için umut vaat ettiler. Ata savunma sanatı kuşak diplomasını öğrencilerine kendi elleri ile taktim eden Şanlı Spor Kulubü anronörü Mehmet Şanlı “öğrencilerimiz bir üst kuşağa geçmeyi hak etmişlerdir. Öğrencilerimle gurur duyuyorum”dedi.
3 ALTIN MADALYA ALMIŞLARDI
Mahmutlar’da 3 yıldır faaliyet gösteren Şanlı Spor Klubü Sporcuları İstanbul Şişli Zincirli Kuyu Yapı Meslek Lisesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen Ata Savunma Sanatı Türkiye Şampiyonası’nda 3 altın madalya alarak Mahmutlar’ın gururu olmuşlardı.
Şanlı Spor Klubü sporcularından 50 kiloda Metecan Bulduk, 31 kiloda İrem Kurt, 34 kiloda Eylül Kurtoğlu rakiplerini alt ederek birinci olmuş ve Mahmutlar’a 3 altın madalya ile dönmüşlerdi.
Şanlı Spor Klübü Eğitmeni ve Antrenörü Mehmet Şanlı Mahmutlar Post Gazetesine konu ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu.
Şanlı, “Mahmutlar’da 3 yıldır 5 yaştan 50 yaşa kadar Ata savunma sanatı sporuna hizmet veriyoruz. Bünyemizde bir çok şampiyonluklara imza atan bir kulüp olma unvana eriştik.  Türkiye’deki tüm şampiyonalara katılıyoruz. Başarılı olanlara bu müsabakalarda yer veriyoruz. Ata Savunma Sanatını yapmak isteyen her bireyi salonumuza bekliyorum. İstanbul’da 3 altın madalya 2 gümüş madalya elde eden sporcularımızı kutluyorum. Geçen yılda yine  Şanlı Spor Kulübü olarak İstanbul Çatalca’da yapılan Spor müsabakasında 4 altın, 8 gümüş, 1 bronz madalya alarak Mahmutlar’ı sevince boğmuştuk, bu başarılarımızın devamı gelecektir. Tüm Mahmutlar halkına bize destekleri için teşekkür ediyorum” demişti.