AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı olmak için 2016’nın ocak ayından beri sürdürdüğü Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Genel Koordinatörlüğü görevinden istifa eden Necati Yıldırım,  meclise girmesi halinde yapacağı çalışmalara ilişkin basına bilgiler verdi.
‘GERÇEK AK PARTİLİ’
Yıldırım  “Ak Parti kurulduğu günden beri aktif siyasette yer aldım ve Alanya’ya hizmet ettim. Şimdi de milletvekili aday adayı olarak hem ulusalda hem Antalya’nın genelinde hem de Alanya’ya daha çok hizmet etmek istiyorum. Aday adaylığı başvurumu yapmadan önce Dışişleri Bakanımız sayınMevlüt Çavuşoğlu ile görüştüm. Kendisi de kararımla ilgili bana ‘Hayırlı olsun’ dedi. Ayrıca zaten görevim sürecinde birlikte çalıştığım Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’le de görüştüm. Ancak bu onların adayıyım demek değil. Bakanımız da Başkanımız da her adaya eşit mesafede. Zaten genel merkezimiz de adaylarımızın hepsine eşit mesafede yaklaşarak içerisinden 16 kişiyi çıkaracak. Bu kişiler Antalya’ya, Alanya’ya her anlamda katkı sağlayacak kişiler olacaktır.
‘ALANYAYA DAHA ÇOK ŞEYLER YAPILMALI’
İhtiyaç nelerdir ona bakmak lazım. Bunun için de Alanya’nın yerel dinamikleriyle istişare etmek gerekiyor. Alanya turizm ve tarımla geçinen bir şehir. Bunlarla birlikte tabi ki bir de tarihi ve doğası var. Bu alanlarla da herkesi bir araya getirip sorunları bulup, çözümü üretmemiz lazım. Alanya büyük bir ilçe, çok şey yapıldı ama daha çok şey yapılması gerekiyor” dedi.

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız