123DİLE kolay, tam 700 haftadır, her hafta kapınıza misafir oluyoruz. Ne sıcak dedik, ne de soğuk, ücretsiz 1500 noktaya ulaşıp, on binlerce okura en taze haberleri ulaştırıp bilgiler vermeye gayret ediyoruz..
Bölgemizle ilgili menfaatleri, ilgili siyasetçi ve yöneticiler ile paylaşıyor, hizmet üretme ile ilgili tüm sorunları alt etmek için tüm gücümüzü ve eforumuzu sergiliyoruz.
Son günlerde ‘Mahmutlar’a, Noter ve Fakülte’ gelecek gündemini hep sıcak tuttuk ve başardık sanıyoruz. Denizin taşlaşmasının, Turizme ne kadar büyük zarar verdiğini yetkililere haykırıyoruz. Birlikte olursak, destekleriniz Mahmutlar Post Gazetesine devam ederse bunu da başaracağız inşallah.
Büyükşehir yasası ile bölgemizin gelişmesinin çok büyük bir darbe aldığını ve bu darbenin en büyüğünü esnaflarımızın nasiplendiğini biliyoruz.
Bölgemize hangi siyasi partinin zararı olduysa gazete olarak tam karşısında bulunduk. Korkmadık, yılmadık ve bu gücü siz okurlarımızdan aldık.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak, 700 hafta önce ‘Haberin ayak sesi’ sloganı ile yola çıktık. Türkiye’nin ve bölgenin ilk Belde Gazetesi olma unvanını kazandık. Mahmutlar’a ilk matbaa’yı biz kurduk, Türkiye’de hiç bulunmayan ücretsiz İngilizce Gazete’yi biz yayımladık. Norveççe ve Rusça Gazeteleri de biz sizlerle buluşturduk. Şimdilik bir ara verdik nedeni sizlerin malûmu.
20 Temmuz 2004’de ‘bismillah’ diye yola çıkarken, ‘Düşlerin sonu yok’ demiştik. Bu meşakkatli yolda hep yanımızda oldunuz. Portakal çiçeği serpiştirdiniz hep üzerimize hepinize teker teker yüz binlerce teşekkürü borç biliyoruz…
Ülkemizin içerisinde olduğu bu kriz döneminde ayakta durmak çok personelle ücretsiz gazete yayınlamak kolay değil.
Firmaların Gazetemize verdiği reklam desteği ve Matbaa’dan kazandığımız gelirle gazetemizi ayakta tutmaya çalışıyoruz.
Ne kadar dayanabileceğimizin inanın hiç garantisi yok.
Ümidimiz tekrar sizlere dayanabildiğimiz kadar DALYA diye bilmek.
Sizleri çok seviyoruz.
Sevgiler karşılıksız olursa hiç bir anlamı olmaz.
 

Önceki İçerikBalık mı, turist mi?
Sonraki İçerikAsmalı Konak’ta kadınlar matinası