AK Parti Antalya İl Başkanlığı bugün Alanya Güzelbağ ve Bayır Mahallelerinde ki vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya İl Başkan Yardımcısı ve Alanya İlçe Koordinatörü Ömer Akbaş, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Alanya Güzelbağ ve Bayır Mahallelerinde ki vatandaşlara ziyarette bulunarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

İl Teşkilatının ziyaretine AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi eşlik etti. Ziyarete ilişkin Başkan Toklu yapmış olduğu açıklamada; “İl Başkan Yardımcımız, İlçe Koordinatörümüz Sayın Ömer Akbaş, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Güzelbağ ve Bayır mahallelerimizde yangından evleri hasar gören vatandaşlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Bizleri her türlü konuda yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen başta İl Başkanımız Sayın İbrahim Ethem Taş olmak üzere, İl Teşkilatımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Önceki İçerikBAŞHEKİM LAKADAMYALI YÜZ YÜZE EĞİTİMİN BAŞLAMASI İÇİN GENÇLERE AŞI ÇAĞRISINDA BULUNDU
Sonraki İçerikYANAN TUR TEKNELERİNİN ATIKLARI ALANYA BELEDİYESİ TARAFINDAN TEMİZLENİYOR