MAHMUTLAR’DAKİ AVM’ NİN AKİBETİ NE OLACAK.

Mahmutlar Koruma Ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan Sosyal Medyada Mahmutlar’daki 8 yıllık AVM ‘nin Akibetini sordu. Eski CHP Belediye Meclis Üyesi İbrahim Sayar, Eski Belediye Başkanı Murat Can’ın danışmanı Sudi Çandır İlhan’ın paylaşımına cevap vererek Düğün Salonu yapılsın derken MAHKOD Derneği Başkanı Mesut İlhan Meclis üyelerine topu attı.

İLHAN’IN FACEBOOK’TAKİ PAYLAŞIMI

Akparti, CHP, MHP ve İYİ Parti meclis üyeleri AVM ile ilgili düşünceleri nedir? Alanya Belediye Başkanı AVM’ yi Meclis gündemine niye getirmiyor?. Sorun nedir. yorumları bekliyorum.

SAYAR “DÜĞÜN SALONU YAPILSIN”

SAYAR “Her şey alış verişten ibaret değildir.50.000 nüfuslu Mahmutlara yakırşır kültür merkesi ve düğün salonu yapılabilir” açıklamasında bulundu.

İLHAN “MAHMUTLARI BİTİREMEYECEKSİNİZ

İlhan “Mevcutaki meclis üyeleri bu konu hakkında ne düşünüyor? Milyarlık bir tesis Mahmutarın ortasında bir ucube yapı gibi yıllardır bekliyor. Bir usulsüzlük varsa yıkılsın yoksa AVM olarak açılsın. Veya Sayın İbrahim Sayar’ın yaptığı açıklama gibi Mahmutların ihtiyacı olan kültür merkezi yapılsın. Hep Mahmutlardaki bu tür sorunlar ile karşılaşıyoruz nedir bu Mahmutlar dan alıp veremediğiniz sayın siyasiler. Eteğinizdeki taşı döküverin biteremiyeceksiniz Mahmutları. Açıklamalar yakında ardı ardına gelebilir o zaman çok geç kalırsınız bilginiz olsun” dedi..

ÇANDIR “İbrahim Sayar’a katılıyorum,şe hrimizin merkezine AVM yerine çok amaçlı bir kultür merkezi yakışır.

2012 yılından beri bu meseleyi tartışıyoruz. Bildiğim kadarıyla mahkeme hala devam ediyor. Davanin sonucunu beklemek bu konuda ki karar vericiler için en isabetli seçenek. Adalet mülkun temelidir.

Çıkan karar neyse uygulanır” açıklmasında bulundu.

Önceki İçerikKuzu “Sivrisinek yaktı kavurdu
Sonraki İçerikMahmutlar’da DEAŞ Terör örgütü baskını.