Ramazan Bayramı dolayısıyla Kestel ve Kargıcak Belde Belediye Başkanları Mahmutlar post Gazetesi’ne kutlama mesajları yolladılar.
Asiltürk “Bayramlar Barış Günüdür”
Kargıcak Belediye Başkanı Zihni Asiltürk Ramazan Bayramı dolayısıyla Mahmutlar Post Gazetesine kutlama mesajı gönderdi. Asiltürk’ün göndermiş olduğu bayram mesajında “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği günlerdir. Bayramlar insanların birbiriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları günlerdir. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmelerini Cenab-ı Allahtan temeni ediyorum” dedi. Asiltürk bu duygularla dünyada bulunan tüm Müslümanların ve Türk âleminin Ramazan bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, sağlık sıhhat mutluluk içersinde daha nice bayramlar temenni ederim” dedi.
Yücel “İyi Bayramlar”
Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Ramazan Bayramı dolayısıyla Mahmutlar Post Gazetesi’ne yapmış olduğu açıklamada “Tüm Müslümanların Türk aleminin mübarek Ramazan Bayramlarını en içten duygularımla tebrik ediyorum. Yücel “Kestel halkı ve beldemizde turistik amaçlı bulunan misafirlerimizin güven ve huzuru için tüm önlemleri aldık. Tüm Kestelli vatandaşlarımızın ve konuklarımıza sağlık mutluluk dolu bir Ramazan bayramı geçirmelerini canı gönülden dilerim” dedi.

Önceki İçerikYolsuzluk yapmayın
Sonraki İçerikSokak hayvanlarını unutmayalım