Artık haberlerimiz Laz fıkrasını aratmamaya başladı.  2009 yılında Mahmutlar Belediye Başkanı seçilen Ali Çelik ve yönetimi ‘boş ver’ anlayışı ile yönetime devam ediyor.
Mahmutlar Belediyesi’nin tam karşısında bir aydınlatma direğinin abajurunun koptuğunu ve yerlerde süründüğünün görüntüsünü görenleri şaşkına çevirirken, gazetemizi telefonla arayan bir okur, ‘Gelin gelin size Laz fıkrası gibi bir haber var’ çağrısına cevap verdik ve görüntülerken bölgede yaşayan vatandaşlar ve esnafların şikayetlerini dinledik.
Esnaf ve vatandaşlar, “2004-2009” yılları arasındaki Mahmutlar Belediye Başkanı Alaattin Çakır ve yönetimi bataklıktan nadide bir çiçek çıkartarak, Mahmutlar’ın manküs talihini gece gündüz çalışarak parlayan yıldız haline getirdi. Mahmutlar’ı düşünmeyen ve kendi çıkar ve emellerini Mahmutlar menfaatinin üstünde gören halkımız ehliyetsiz kişileri göreve getirdi ve Mahmutlar’ın son hali hüzün içinde görülüyor. Halkımızın verdiği katkı ve vergilerle şehir medeniyetlerinin oluştuğu beldemizde bu yatırımlar maalesef korunmadı. Her yer kırık dökük içinde. Yaz ayının geldiği bu günlerde sivrisinekle mücadele eder olduk. Kış ayında larva döneminde yapılmayan ilaçla mücadele şuan mazotla duman mücadelesi yapılmaya çalışılıyor. Sizin gazetenizin de yazdığı gibi 4 belediye başkanı ile belediyeyi yönetemiyorlarsa özür dilemeyip, bırakıp gitsinler eğer Mahmutlar’ı seviyorlarsa” diyerek sitemlerini en ağır dille yetkililere gazetemiz aracılığı ile bildirdiler.

Önceki İçerikAsiltürk yola hız verdi
Sonraki İçerikHava sıcaklığı artınca plajlar doldu