Antalya Büyükşehir Belediyesi, bugünden itibaren vatandaşa hizmet vermeye başlayan berber ve kuaför dükkanlarını dezenfekte ediyor. Antalya merkez ilçelerinden başlayan çalışmalar diğer ilçelerde de gerçekleştirilecek. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in “Bu zorlu süreci birlikte aşacağız” diyerek başlattığı çalışma Antalya genelinde bugünden itibaren başlatıldı.
Koronavirüs salgını süresince ihtiyaç sahipleri için tüm imkanlarını seferber eden Antalya Büyükşehir Belediyesi normalleşme sürecinde de vatandaşın ve esnafın yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bugünden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayan berber ve kuaför dükkanlarını Büyükşehir Belediyesi olarak dezenfekte edeceklerini ve maske ihtiyaçlarını karşılayacaklarını açıklamıştı. Başkan Böcek’in talimatları doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı ekipleri Antalya merkez ve 19 ilçede berber ve kuaförleri dezenfekte etmeye başladı.

Berber ve kuaförler memnun

Alanya’da bugünden itibaren hizmet vermeye başlayan berber ve kuaförler, zorlu bir sürecin ardından işyerlerimiz açtık. Bu yeni döneme girişte bizleri yalnız bırakmayan ve işyerlerimiz daha uygun şartlarda müşterilerimize açmakta bize destek olan ve dezenfekte eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ediyoruz.“

Önceki İçerikTurizm sektörü rahatlıktan endişeli
Sonraki İçerikOteller ve restoranlar açılıyor.. İşte o tarih!