Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek aylarca süren mücadelenin ardından bu sabah tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Yeni tip koronavirüse yakalanmasının ardından yoğun bakıma alınan ve 3.5 aydır tedavisi süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek bu sabah saatlerinde taburcu oldu. Müjdeli haberi İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı sosyal medya hesabından verdi. Subaşı paylaşımında, ‘Belediye Başkanımız Muhittin Böcek sıhhatine kavuşarak taburcu olması yeni haftanın ilk güzel gelişmesi. Hoş geldin Başkan…’ ifadelerini kullandı.

AYLAR SONRA İLK FOTOĞRAF

Üç buçuk aydır korona virüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in aylar sonra ilk görüntülerini Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan paylaştı. Özkan paylaşımında, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’i sabah saatlerinde ziyaret ettim. Kendisi bomba gibi. Taburcu etmeye hazırlanıyoruz. Başkanımız sağlık çalışanlarımıza teşekkür etti ve bir an önce görevinin başına geçmek istediğini söyledi. Her şey dilediği gibi olsun.”