Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mesut İlhan, “Büyükşehir Belediyesi’nden Mahmutlar’a Kültür Merkezi isteyeceğiz” dedi.

MAHMUTLAR Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mesut İlhan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e Mahmutlar’a Kültür Merkezi yapılması için dosya sunacak.
MAHKOD BÖCEK’E DOSYA SUNACAK
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mesut İlhan, “Mahmutlar’ımızın Nüfus ve Sosyal yapısı nedeniyle eksikliğini derinden hissettiğimiz içerisinde ‘Düğün Salonları, Tiyatro, Sinema, Kütüphane ve konferans salonlarının bulunduğu kapsamlı bir Kültür Merkezi yapılmasını istiyoruz. Bunun için Antalya Belediyesine giderek veya Başkan Böcek’i Mahmutlar’a davet ederek Dosya sunmak istiyoruz” dedi.
“İLÇE NÜFUSU KADARIZ!”
İlhan, “Mahmutlar’ın resmi Nüfusu 39.986 olup bu Nüfus içerisinde yabancı uyruklu vatandaşların nüfusu bulunmuyor ayrıca Mahmutlar’da Nüfus kaydı bulunmayan çok miktarda kişide bulunuyor. Tüm bunları Nüfusa kattığımız zaman nüfusumuz 65 bin civarında olup yaz sezonu nüfusumuz bu sayının iki katına kadar çıkabiliyor. Türkiye de onlarca İlçe Nüfusundan daha fazla nüfusa sahip Mahmutlar’ımıza Yaşam alanları, Eğitim ve Spor alanı eksikliğini derinden hissediyoruz” dedi.
MECLİS ÜYELERİNE MAHKOD DESTEĞİ
Mahmutlar’da yeni seçilen Belediye Meclis üyelerini kutladıklarını belirten MAHKOD Derneği Başkanı Mesut İlhan, “Belediye Meclis üyelerimiz Mahmutlar’ın sorunlarını elbet de biliyor. MAHKOD Derneği olarak her zaman Meclis üyelerimizin destekçisiyiz. Mahmutlar’ın tüm sorunlarına ivedilikle eğileceklerine, gerek Büyükşehir, gerek Alanya Belediyesi’nden gelecek yatırımlar veya sorunları çözme noktasında birlik beraberlik içerisinde olmalarını dileriz.
“PROJELERDE HALKIN GÖRÜŞÜ ALINSIN”
Yöneticilerden, Mahmutlar’a yapılacak hizmetler ve yatırımlar noktasında proje aşamasında iken Mahmutlar halkının görüşlerini dikkate almalarını isteyen MAHKOD Derneği Başkanı Mesut İlhan, “Mahmutlar’a yapılacak olan tüm yatırımlar da halkımızın görüşleri dikkate alınmalıdır. Halkımız yerel seçimlerde Mahmutlar’a hizmet getireceğine inandığı adaylara oy vermiş ve seçilmesine katkı sağlamıştır. Seçilen Başkanlar veya meclis üyeleri de halkın isteği doğrultusunda yatırım yapmalıdırlar. Doğrusu da budur. Her iki Belediye Başkanı ve Meclis üyelerine MAHKOD Derneği olarak başarılar dileriz. Bizim için asıl olan Mahmutlar halkının yüzünün gülmesi, yaşanılabilir bir şehir ve toplumsal mutabakattır” açıklaması yaparak sözlerine son verdi.