Türkiye Elektrik Kurumu tarafından bir yılda elektriğe yapılan %70 zamla birlikte vatandaşların haklı tepkisini çeken Alanya CK elektrik kurumu Mahmutlar’daki arıza ve tamirat gerektiren olumsuzlukları görmezden geliyor.
Mahmutlar Atatürk Caddesi İtfaiye karşısında kaldırımdaki aydınlatma direği yıkılalı üstünden iki ay süre geçmesine rağmen hala yapılmadı ve buradaki elektrik kablosunun uçları çıplak bir şekilde durması vatandaşları çileden çıkarmasına yetti.
“ZAMA GELİNCE VAR, HİZMETE GELİNCE YOKLAR”
Mahmutlar Atatürk Caddesi İtfaiye karşısındaki çıplak kablonun her an birini çarpacağını iddia eden vatandaşlar,“CK Akdeniz elektrik kurumunu aramamıza rağmen hiç ilgilenmediler. Burada elektrik narsa bir çocuk buraya temas edebilir ve elektrik çarpa bilir. CK Elektrik Kurumu zam üstüne zam yapmasını biliyor. Daha geçen hafta 14.9 elektriğe zam yaptılar. Bir yılda elektriğe yapılan zam %70. Türkiye’nin 4 bir tarafı sular ile çevrili, Rüzgar dersen yeteri kadar var, Güneş dersen haddinden daha fazla. Türkiye’de elektriğe gelen zammı anlamış değiliz. Kim dur diyecek bu kötü gidişata merak ediyoruz. CK Akdeniz elektrik kurumu bir an önce Mahmutlar’daki sorunları giderilmeli bizi sokağa dökmesinler” açıklaması yaptılar.

Önceki İçerikSönmez’den ‘İYİ’lik çağrısı
Sonraki İçerikMahmutlarspor 8 yedi