Son zamanlarda Elektrik’e yapılan zamlar tüketiciyi isyan ettirdi. Yapılan zamlar ‘hakkımız haram olsun’ diyen tüketiciler sosyal medya üzerinden yöneticilere göndermelerde bulundular.
Elektrik Zamları halkı perişan etti. Mahmutlar ’da yıllardır esnaflık yapan Ahmet Ünlü zamlı gelen elektrik faturası resmini sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile vatandaşın ortak sorununu dile getirdi. Ünlü sosyal medyadan ‘Bu da bize hayırlı olsun’ diyerek yeni bir araba almış kinayesiyle zamlı faturayı paylaşımcılarına hem acı hem de bir espri ile duyurdu.
“ÖZELLEŞTİRENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”
Ünlü; “Sadece şunu söyleyeceğim. Kimki bu 1980 yılından sonra bu özelleştirmeleri yapmış ve bu güne kadar devam etmiş yetkili ve buna ve bu partilere oy vermiş kim varsa ve zamanında alkış tutan tüm herkese kendim ve benim gibi düşünenler adına hakkımı helal etmiyorum,zehir zıkkım olsun….dükkan kirası gibi elektrik parası ödüyoruz buna sebep olanlar inşallah cehennemde yansın. Bu milleti bu iş adamlarına yem eden zihniyet i kınıyorum. Bu elektrik hırsızlarından yok mu bi Allahlın kulu bu halkı kurtaracak, ne buya millet kazancını bunlara mı verecek. Haram zehir zıkkım olsun” olsun diyerek paylaşımına yüzlerce beğeni ve destekleyen yorum aldı.18