Mahmutlar Otelciler Derneği (MODER) Başkanı Ekrem Er, “Gazetelerde çıkan haberlerin tamamı yalan haberlerdir, ben bugüne kadar hiçbir gazeteci ile görüşmedim. Sürekli yalan ve uydurma haberleri yayınlayıp duruyorlar bunlar gazetecilik ilkesi ile bağdaşmaz” dedi.
Mahmutlar Post Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Mesut İlhan’a tüm gerçekleri anlatan Er, “Neymiş efendim, ben konuşursam yer yerinden oynarmış, ben kimim ki yeri yerinden oynatacağım. Eski Belediye Başkanı Hüseyin Taşer ile beni karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar.  20 yıldır Mhamutlar’da turizm işi ile uğraşıyorum. Bugüne kadar tüm Belediye Başkanları ile hiçbir sorunum olmadı ve beraberce çalıştık. Eski Belediye Başkanımız Hüseyin Taşer, Mahmutlar’da daha önceki dönemlerde başarılı bir belediye başkanlığı yapmıştır. O belediye başkanı olarak ben Mahmutlar Otelciler Derneği Başkanı olarak Mahmutlar’ın gelişimi ve menfaatleri için beraberce çalıştık ve olumlu olan her şeye imzalarımızı attık. Şimdi gazetecilikle uzaktan yakından ilgisi olmayan kişiler kurumun ve kişilik hakkıma saldırarak kendilerine bir sıfat bulma girişimine girmişlerdir” dedi.
Mahmutlar Otelciler Derneği Başkanı (MODER) ve Happy Elegant Otel yönetim kurulu Başkanı Ekrem Er, “Yıllarca Mahmutlar’da Türk Turizmine ve Mahmutlar’a ekonomi, kültür ve iş imkanı sağladık. Mahmutlar’ın her ihtiyacına bir turizmci olarak ortak olduk, katkı sağladık. Oteldeki kaçak inşaat iddiaları tamamen uydurma ve karalama kampanyasından ibaret. Belediye’den inşaat ruhsatım var. Turizm teşvik kanunlarından faydalandım. Ben turizme katkı, beldedeki işsizlere iş imkânı sağlamak için mücadele eden biri olarak teşekkür ve takdir beklerken, yalan yanlış bilgilerle kamuoyunu meşgul edenlere sesleniyorum. Otelimi tamamen yıksam, memnun mu olacaksınız. Mahmutlar’da otellerini yıkarak konut yapanlar var, onların Mahmutlar’a şimdi ne faydası var. Lütfen bir şeyler konuşurken sadece laf olsun diye konuşmasınlar. Birazda bu konuşmayla “Mahmutlar’a ne kadar zarar verdik” diye düşünsünler” dedi.

Önceki İçerikÇatal odaya aday
Sonraki İçerikGururumuz Çakır