Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığının uzun yıllar kullandığı, Atatürk Caddesi Yar Deresi Köprüsü üzerinde bulunan Mahmutlar Jandarma Karakolu yeni yerine taşındı.
Gerek asker sayısının gerekse araç filosunun günden güne artması nedeniyle yetersiz kalan, Atatürk Caddesi Yar Deresi Köprüsü yanında bulunan Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı, Yeni Mahalle Yar Deresi Camii karşısındaki yeni yerine taşındı. Tüm işlemler için vatandaşlara yeni bina da hizmet verilecek. Yar Deresi Camii karşısına taşınan yeni Jandarma Karakolu burada dışarıya daha modern ve asayişi sağlama açısından güven veriyor. Yeni açılan jandarma karakolunun açılış töreninin önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.
AĞAÇLANDIRMA BELEDİYEDEN
Yeni açılan hizmet binasıyla daha modern bir görünüme kavuşan Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı’nın giriş yeri çevre düzenleme ve çimlendirme çalışmasını Mahmutlar Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından yapıldı. Yeni ekilen çimlerin önümüzdeki günlerde yeşererek jandarma karakol komutanlığı önüne daha da güzellik katması bekleniyor.

Önceki İçerikKestel’e anıt şehitlik yapılıyor
Sonraki İçerikMert kundura açıldı