D-400 Karayolu-Gazipaşa etabında yapılan kaldırım çalışmaları vatandaşları rahatsız etti. Mahmutlar ve Kestelli vatandaşlar, “Bu çalışmaya derhal son verilmeli, Mahmutlar Belediyesi ve Kestel Belediyesi yetkilileri bu çalışmaya niçin “dur” demiyorlar” dediler.
Karayolları D-400 karayolu sahil bölümünde yaptıkları çalışmanın birçok eleştirilecek yana olduğunu söyleyen vatandaşlar, “Alanya- Mersin Karayolunun bu kadar dar olmayacağını, günün her saatinde binlerce aracın hareket halinde olacağı, dolmuşların indir, bindir yerlerinin çok az konulduğunun ve denize gitmek için araç park eden kişiler karayolunu kapatacağı gibi birçok olumsuzluklara rastlanacak” dediler.
Vatandaşlar, özellikle Mahmutlar Beldesi’nde birçok düzenlemelerde aksaklık olduğunun altını çizdi. Vatandaşlar, “Artık birileri “dur” demeli, duyduğumuza göre Mahmutlar Belediyesi sahilde düzenleme adında ihale açmış, karayolları şimdi müdahale ederse, Belediye’nin projesi ne olacak, bu işler proje ile olur, bu gidişata biri “dur” desin” dediler.

Önceki İçerikAydınlatma niye durdu
Sonraki İçerikMahmutlar Saadet’e akıyor