CHP Mahmutlar Belediye Meclis Üyesi Hasan Kısa hakkındaki Kamu Kurum ve Kuruluşları’ndaki eşya hakkında hırsızlık iddiası ile yargılanması Mahmutlar’da ki CHP’yi karıştırdı. CHP İl İlçe ve Belde Örgütleri Hasan Kısa’nın istifasını beklerken Kısa’nın hiçbir şey olmamış gibi sessiz kalması Mahmutlar’da ki CHP’li tabana pes dedirtti. Kasım ayında başlayacak dava ile yargı süreci başlayacak Mahmutlar’da ki CHP’li taban Hasan Kısa ile ilgili hırsızlık iddiası yargı sonucunda belirlenecek suçlu olup olmadığı o zaman anlaşılacak ama bu yargı sürecinde CHP’yi zor duruma düşürdü. “Hasan Kısa hemen CHP’den istifa etmeli eğer yargı süreci sonunda suçsuzluğu ispat edilirse tekrar CHP’ye üye olabilir. Aklandıktan sonra bizde alnından öperiz” dediler.

CHP 12 EYLÜL’Ü BEKLİYOR
Hasan Kısa’nın ihracı ile ilgili İl ve İlçe Örgütü 12 Eylül’de yapılacak Evet Hayır Referandum seçimlerini bekliyor. İl ve İlçe örgütü tüm yöneticileri ile birlikte referandum seçimi çalışmalarını yaptıklarını 12 Eylül’den sonra Hasan Kısa ile ilgili ihraç edilip edilmeyeceğini İl yöneticisi tarafından açıkladı.

ÖZCAN’DAN ÇIT YOK
CHP İlçe Başkanı Osman Özcan CHP Mahmutlar Belediye Meclis Üyesi Hasan Kısa ile ilgili kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki eşyada hırsızlık suçlaması konusunda hiçbir açıklama yapmaması CHP’li taban tarafından yadırganıyor. Özcan’ın Mahmutlar’daki bazı partililere “Belediye Başkanı Ali Çelik’e istifa etmesini söyledim, istifasını bekliyorum” dediği öğrenildi. Hasan Kısa’nın ise tüm bu söylemlere kulağını tıkadığı hiçbir şekilde açıklama yapmayacağım, konu yargıda dediği” söyleniyor.

Önceki İçerikPartizanlık yüzünü gösterdi
Sonraki İçerikTenis’te Dünya Şampiyonu olan Libor Pimek; “Sahil çok bakımsız”